Güzelyalı Mah. Bizim Sok. No: 37 Pendik /İstanbul
0216 493 22 90/91

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

gloves-fixing-ele-HE75HSX.jpg
industrial-machine-PW7XEXK.jpg
0 +

Yıllık Tecrübe

Hakan Elektrik

Kuruluş Hikayemiz

Teknolojiyi kullanarak örnek projeler üretmek, kaliteli ve güvenli uygulamalar yapmak olan Hakan Elektrik, 1996’dan beri deniz ve karada faaliyet göstermekte; tersane altyapıları, gemi ve mega yat projeleri yapıp uygulamakta ve sistem üretip sertifikalandırmaktadır.

Firmamızın kuruluş hedefi, gemi sektöründe yeni inşa edilen kargo gemileri, tankerler ve mega yatların; kara sektöründe de fabrika ve yüksek otomasyona haiz tesislerin başta elektrik projeleri olmak üzere montaj işçiliklerini de yapmak, komple çözümler üretmek ve aynı zamanda uzun vadede sektörünün kalitesini ve standartlarını ıspatlamış temel taşlarından biri olmaktır.

Her platformda  Türk yat ve gemi sektörünü güven verici şekilde kendi alanımızda temsil etmek, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak, denizcilik sektöründe ürettiği sistemler ve kaliteli işçilikle dünya markası olmakla beraber kalitede referans olabilmek başlıca hedeflerindendir.

Bugün her türlü jenerator senkronizasyon sistemlerini, otomasyon sistemlerini ve referanslarımızda  net olarak görüldüğü gibi her güçte ve boyutta proje ve uygulama çalışmalarını yapan firmamız, konusunda tecrübeli ve yetişmiş mühendis, teknisyen ve ustaları ile müşterilerine  güç katmaktadır. 

Hakan Elektrik, proje ve saha ekibinin tamamını AR-GE birimleri olarak yapılandırmıştır.Bu alt yapıda, tecrübeleri ışığında gerek maliyet, gerekse başarısızlık risklerini alarak uzun çalışmalar sonucunda, Alarm izleme ve Kontrol Sistemlerini %100 kendisi tasarlamış, müşteri odaklı olarak uygulayarak LLOYD kuruluşlarından sertifikalandırmış ve başarı ile teslim etmiştir.

Bununla beraber, ISO 9001:2008 belgesi alarak, ürün ve hizmet kalitesini uluslararası düzeyde kabul ettirmiş ve kalite sürekliliğinin, standardizasyon ve tutarlılığının garantisini vermiştir.

Bu çalışmalar ile birlikte 2002 yılında başladığı  AR-GE çalışmalarını, 2014 yılında BV kuruluşundan tip onay sertifikalarını alarak başarılı  bir şekilde sektörünün hizmetine sundu.

Bu şekilde, Türkiye’de  Tip onay sertifikasını alan ilk Alarm izleme ve kontrol sistemini üretmiş oldu.

Hakan Elektrik

Misyonumuz & Vizyonumuz

 Müşteri odaklılık prensibi üzerinde çalışarak, elektrik ve otomasyon alanlarında kaliteli ve güvenilir sistemler üretmek, geliştirmek ve satış sonrasında da gerekli hizmetleri vermek, yaratıcı insan gücüne sahip olmak ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanmaktır.

Projenizde Yardımcı Olmak İçin Hazırız

Hakan Elektrik

Kalite Politikamız